Energooszczędne rozwiązania

O nas

Tworzymy silną grupy podmiotów z wieloletnim doświadczeniem – ekspertów w branży uzupełniających się specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem tworząc usługi najwyższej jakości w wielu dziedzinach promowania oszczędności energetycznej. Nasi eksperci posiadają uprawnienia audytora energetycznego. To wszystko powoduje, że potrafimy optymalnie dobrać rozwiązania do Twoich potrzeb.

Filarami naszej działalności są

I. kompleksowe usługi efektywności energetycznej w zakresie

  • audyt energetyczny przedsiębiorstwa według Ustawy o efektywności energetycznej, Normy PN EN 16247 oraz Dyrektywy Unii Europejskiej 2012/27/UE. Dokumenty te obligują przedsiębiorstwa zatrudniające ponad 250 osób lubo aktywach równych/większych 43 mln € oraz o rocznym obrocie równym lub większym od 50 mln € do przeprowadzenia audytu energetycznego co 4 lata.
  • audyt efektywności energetycznej na potrzeby uzyskania tzw. białych certyfikatów oraz uzyskania finansowania zewnętrznego (np. z UE lub NFOŚiGW).
  • audyt budynków – termomodernzacyjny to opracowanie określające zakres oraz parametry techniczno-ekonomiczne ulepszenia budynku (przedsięwzięcia termomodernizacyjnego) ze wskazaniem rozwiązania optymalnego, w szczególności z punktu widzenia kosztów realizacji tego przedsięwzięcia oraz oszczędności energii, stanowiące jednocześnie założenia do projektu budowlanego.
  • świadectwo - certyfikat energetyczny Świadectwo charakterystyki energetycznej obecnie wymagane jest przy sprzedaży i wynajmie budynków oraz w budynkach użyteczności publicznej.

Audyty energetyczne realizujemy dla potrzeby zarówno kompleksowej usługi dla zakładów przemysłowych, badając procesy technologiczne, zużycie energii i optymalizując wszystkie możliwe elementy całości zakładu, rozwiązania zaproponowane w opracowaniach pozwalają ograniczyć zużycie energii o średnio 15 – 30 % w przypadku zakładów przemysłowych. Realizujemy również audyty energetyczne na potrzeby termomodernizacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz domów jednorodzinnych (inwestorów prywatnych), tutaj ograniczenia sięgają przeciętnie 50 % zużycia energii.

Specjalizujemy się w kompleksowym procesie optymalizacji energetycznej różnych obiektów budowlanych w tym głównie w procesach termomodernizacyjnych i remontowych - auditingu, projektowaniu, pozyskiwaniu środków finansowych organizując i nadzorując wykonawstwo prac modernizacyjnych.

II. kompleksowe usługi w zakresie stolarki okiennej wraz z profesjonalnym montażem

  • stolarka okienna certyfikowana: pasywna, zero energetyczna, energooszczędna. Okna o najwyższych na rynku parametrach zapewniających komfort cieplny. Najlepsze produkty na rynku stolarki okiennej i drzwiowej wyselekcjonowane przez lata doświadczeń, by Naszym klientom zaoferować produkty najwyższej jakości ze szczególnym uwzględnieniem efektywności cieplnej tak ważnej w nowoczesnym budownictwie. montaż specjalistyczny tylko prawidłowy montaż zapewniający pełną szczelność połączeń jest w stanie wykorzystać wszystkie parametry przyjęte przy doborze stolarki. Prowadzimy montaż odpowiedni i zróżnicowany biorąc pod uwagę materiał z jakiego wykonana jest ściana budynku. Montaż trójwarstwowy, montaż w strefie izolacji poza obrysem muru, montaż w ścianie szkieletowego budynku to dla nas standard.
  • Okna z Montażem to sprawdzony, przebadany i certyfikowany system prowadzony przez wykwalifikowanych ekspertów posiadających wiedzę i wieloletnie doświadczenie przez co Nasi klienci mają pewność, że wybrali właściwie. Odpowiednio dobrana stolarka wraz z prawidłowym pozwala osiągnąć maksymalne korzyści efektywności energetycznej w budynku.

Proponujemy konkurencyjne ceny, bezpłatne konsultacje i fachowe doradztwo. Naszym Klientom dajemy gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi potwierdzonej wiedzą i doświadczeniem oraz certyfikatami.

Wybierając nas otrzymujecie Państwo gwarancję fachowości, jakości i terminowości wykonanych usług.

Zapraszamy do współpracy. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji!

  • Partnerzy